Ieder jaar overdenk ik weer de mogelijkheden om als ondernemer nog beter in te spelen op de wensen van onze trouwe klanten.
Dit jaar hebben wij geluisterd naar de reacties van onze klanten op het gebied van kleurbehandelingen.
Door de drukke tijdschema’s van onze klanten, maar ook door de nog steeds heersende recessie lukt het onze klanten vaak niet om binnen de ideale tijd van 6 weken terug te komen voor hun uitgroeibehandeling.
Toch wil iedereen er graag verzorgd uitzien!
Het leek mij daarom verstandig om een tussenbehandeling te creëren, zodat iedereen die het druk heeft, of een andere reden heeft om haar kleurbehandeling nog even uit te stellen, er toch verzorgd bij te laten lopen!
DE COLOR SERVICE BEHANDELING.
Wat houdt dit in?
Je kunt dan binnen 3 weken na de laatste kleurbehandeling even afspreken om de uitgroei van de contouren en scheiding van je kapsel even opnieuw in te laten zetten en het haar te laten drogen na deze behandeling. Voor deze Color service behandeling inclusief drogen vragen wij slechts € 20!
Je ziet er dan weer een paar weken verzorgd uit.
Deze behandeling kan alleen geboekt worden op woensdag, vrijdag en zaterdag bij:




No comment yet, add your voice below!